Latias Travel

HAKKIMIZDA

Hoş geldiniz!

Latias Travel, 2022 yılında kurulmuş bir Seyahat Acentasıdır.

Latias Travel, Samet Mehtaroğulları tarafından kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana şirketin gelişimi ve evrimi sayesinde müşteri tabanımızı büyüttük ve genişlettik. Değerlerimiz dürüstlük, kalite, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetini kapsar.

Misyonumuz misafirlerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmak, ihtiyaçlarına çözüm bulmak ve memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz, tüm misafirlerimizin Türkiye'de kendilerini evlerinde hissetmeleri için sürekli çalışmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Misafirlerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerde kaliteyi ön planda tutuyor, sürekli kendimizi geliştirme çabasındayız. Ekibimiz, başarıya ulaşmak için işbirliği içinde çalışan sektördeki en yetenekli profesyonellerden oluşur. Unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak için tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermek için her gün ve her saat özenle hazırlık yapıyoruz.

Amacımız siz değerli misafirlerimizle uzun vadeli bir ilişki kurmaktır. Latias Travel, etik değerlerin rehberliğinde şeffaf, güvenilir ve sürdürülebilir bir iş modeline bağlı kalmaktadır.

Bizimle tanışmak ve daha fazla bilgi edinmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın.

Latias Travel ailesine hoş geldiniz!

WhatsApp